DIVI – tvorba webové stránky

Přidat do oblíbenýchPřidáno do oblíbenýchOdstraněno z oblíbených 0
Přidat k porovnání
Oblíbený DIVI – tvorba webové stránky
(Hodnocení: 1)

2 243

Extrémně pěkný builder webových stránek. Intuitivní prostředí. Spousta profesionálních šablon.

DIVI – tvorba webové stránky
DIVI – tvorba webové stránky

2 243

Popis

Tvorba internetových stránek pomocí Divi builderu

Divi builder je podobný nástroj jako např. Elementor. Také je velmi intuitivní a přehledný, takže Divi se naučí používat i začátečník. Tento builder umožňuje upravit téměř cokoliv. Můžete změnit font, odsadit vkládaný blok, rozložení bloků může být jiné na PC a jiné na mobilu, různé animace či přechody, vkládání vlastního HTML a spousta dalšího. Je toho opravdu hodně. Slabinu trošku vidíme v tom, že tak, jak si můžete vyhrát s úpravou stránek, tak nejde až tolik upravovat horní menu.

Doporučujeme však vyzkoušet více builderů, protože každý z nich má své plusy či minusy a vašemu internetovému projektu může vyhovovat něco jiného, než používáte právě nyní.

Divi builder nabízí spoustu efektů, které vypadají opravdu pěkně. Líbí se nám, že Elegant Themes (Divi) nabízí vlastně pouze jednu licenci, kde jsou všechny možné funkce a moduly. Pouze je rozdíl, zda zakoupíte licenci na rok nebo celoživotně (lifetime). Obě licence nabízí použití Divi builderu na neomezeně webů. To je skvělé, když vezmete v potaz, že takový Elementor nabízí, za o něco menší cenu, použití pouze na jednu webovou stránku ($49 vs $89).

Co o sobě říká builder Divi od Elegant Themes?

Divi builder je opravdu skvělý nástroj, jak vytvořit webovky. Levně a hlavně moderně. Také dokonce pozorujeme, že internetové stránky na Divi jsou rychlejší, než na Elementoru, nicméně prozatím nemáme žádné oficiální testy.

,,The Most Popular WordPress Themes In The World And The Ultimate Visual Page Builder
Join 649,032 Empowered Web Design Professionals & Business Owners.“

Podle této věty, kterou sám Elegant Themes píše je vidět, že je cca 6x méně oblíbenější než Elementor, který tvrdí, že jej používá více než 4 miliony. Nebo možná mají 6x horší marketing 🙂 Tak či onak, Divi je skvělý nástroj, který byste měli minimálně vyzkoušet.

Co říkají reální lidé z ČR o Divi?

Prošli jsme český internet a udělali menší průzkum toho, co o DIVI builderu (Elegant Themes) říkají uživatelé. Neuvádíme reference, které má tato aplikace na svém webu. Nejčastěji tedy reální uživatelé z České republiky zmiňují:

 • ,,Mám velmi dobrou zkušenost.“
 • ,,Divi je super.“
 • ,,Divi je skutečně skvělá.“
 • ,,Nedám na nic dopustit.“

 

3 tipy proč zvolit Divi:

 1. Intuitivní či pěkné prostředí.
 2. Předpřipravené profesionální šablony.
 3. Možnost zakoupení doživotní licenci na aktualizace.

Kde vyzkoušet a koupit?


Prohlášení: Na této stránce mohou být použity affiliate odkazy. Nikdy však nebudeme doporučovat něco, co se nám ve skutečnosti nelíbí. Jsme féroví a říkáme věci na rovinu. Pokud použijete náš odkaz pro následné zakoupení daných produktů či služeb, přispějete tím na rozvoj tohoto webu. Děkujeme vám za to!

Jak hodnotíme? Některé parametry hodnotíme na základě dat a některé prostě subjektivně. Jednoduše tak, jak se nám osobně s nástroji pracovalo během testování. Je jasné, že spoustě jiným uživatelům bude vyhovovat jiný nástroj či služba. Proto se prosím zúčastněte také hodnocení, ať ostatní uživatelé vidí i jiné zkušenosti a názory. Příště takové hodnocení může pomoci právě vám.

Sociální sítě

Informace

Aktualizace - 2.4.2020Disponuje tento nástroj novými funkcemi? Je něco, co bychom měli zahrnout do této recenze, aby byla více objektivní? Napište nám to nebo zanechte komentář pod článkem.

Další informace

Specifikace: DIVI – tvorba webové stránky

Testovací období plné verze

ne

Garance vrácení peněz

do 30 dnů

Nástroj zdarma

ne

Nástroj v češtině

ne (překlad třetí strany)

Základní cena PRO verze

$89 / rok (neomezeně webů a všechny funkce)

Nejdražší PRO verze

$249 lifetime (jednorázově – použití na neomezeně webů)

Příklad PRO modulů

100+ profesionální šablon, možné upravit i produkty ve Woocommerce, Extra šablona pro magazín, pěkný builder pop-up oken, tlačítka pro sdílení na sociální sítě a mnohé další…

Hodnocení (1)

1 review for DIVI – tvorba webové stránky

5.0 z 5
1
0
0
0
0
Napsat hodnocení
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Kačí

  Doporučuji.

  + PROS: Jednoduché
  Helpful(2) Unhelpful(0)You have already voted this

  Add a review

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Recenzoš.cz
  Logo
  Přihlášení / registrace je dočasně nedostupná
  Porovnat položky
  • Total (0)
  Porovnat
  0