Vytvoření, úprava či převedení e-shopu k Eshop-rychle.cz

Banner eshop-rychle.cz - vlastní e-shop snadno a rychle

Hledáte pomocníka na vytvoření či úpravu e-shopu v systému Eshop-rychle.cz? Rádi vám pomůžeme. Převedeme vaše offline podnikání (např. kamenná prodejna) i na internet nebo převedeme váš stávající e-shop z jiného e-shopového řešení.

V dnešní době je nutnost být online. Pokud máte jenom lokální byznys, možná přicházíte o spoustu zákazníků, kteří pochází ze zbytku ČR či světa. Kdo ví…

Líbí se vám systém Eshop-rychle?

S eshopovým řešením Eshop rychle.cz máme velké zkušenosti. Osobně jsme na tomto systému podnikali a můžeme ho jen doporučit. Poměr cena / výkon je momentálně, podle našeho názoru, bezkonkurenční

Pokud chcete na systému eshop-rychle vytvořit nový e-shop, nebo jen upravit či dlouhodobě spravovat (přidávat produkty, vyřizovat objednávky, atd.) rádi jej pro vás, od základů, vytvoříme, napojíme na analytické nástroje, zařídíme případně grafika, PPC specialistu, SEO specialistu atd.

Jaká je cena našich služeb?

Jelikož tvorba či úprava e-shopu se odvíjí od počtu produktů (přidání produktů do e-shopu ručně, případně importem) nebo, při převodu e-shopu z jiného systému, podle počtu URL, účtujeme hodinovou sazbu. 

Hodinová sazba: 490 Kč

Vtipný výraz pejska na žlutém pozadí | Recenzoš.cz

Je hodinová sazba malá nebo velká?

Svěříte svůj online byznys studentovi, který si řekne 150 Kč / hodinu nebo někomu, kdo podniká na internetu více než 10 let? Někomu, kdo provozoval vlastní byznysy s více než půl milionovými obraty?

Osobně bychom jej svěřili profesionálovi, který má zkušenosti s tvorbou e-shopů, správou sociálních sítí, emailingem, pravidelně se vzdělává a učí novým věcem, protože online prostředí se neustále vyvíjí dopředu.

Pokud si toto uvědomíte, cena je možná až příliš nízká.

Zkušenosti v oboru

Při psaní SEO textů i vždy vytvoříme orientační analýzu klíčových slov. To kvůli tomu, aby texty byly co nejpřívětivější robotům. Samozřejmě nezapomínáme ani na to, že texty jsou zejména pro lidi.

Veškeré pracovní postupy , při tvorbě e-shopu nebo třeba psaní textů, provádíme v souladu s optimalizací webu pro vyhledávače (SEO). Díky tomu budujeme e-shop, který bude SEO friendly a bude to základ pro další práci v tomto oboru.

Doporučíme vám a případně zaregistrujeme některý z nástrojů na e-mail marketing. Můžeme také vytvořit různé pop-up formuláře nebo přímo navrhnout strategii na získávání kontaktů.

Chcete být se zákazníky v kontaktu? Doporučujeme se zaměřit na sociální sítě. Důležité je také být online, v pracovní době, i na svém vlastním webu. Doporučíme a založíme online chat, díky kterému budete moci komunikovat se zákazníky. Dokážeme také vytvořit chatbota, který bude zodpovídat nejčastější dotazy zákazníků, sbírat kontaktní údaje, poskytovat slevové kupony atd.

Jak postupovat, pokud chci vytvořit e-shop nebo ho přesunout z jiného systému?

  1. Nejprve nás prosím kontaktujte (můžete i pomocí formuláře níže), abychom dohodli konkrétní podmínky (přibližný termín, rozsah spolupráce, cena).
  2. Pokud jste tak ještě neučinili, založte si svůj testovací účet na eshop-rychle.cz na 15 dní zdarma.
  3. Přidejte nás jako nového uživatele podle návodu přímo z e-shop-rychle.cz. E-mail použijte info@recenzos.cz.
  4. A to je vše. Pokud navážeme spolupráci, tak bližší informace si jistě řekneme.

Kontaktujte nás

Prohlášení: Na této stránce mohou být použity affiliate odkazy. Nikdy však nedoporučujeme něco, co se nám ve skutečnosti nelíbí. 

Recenzoš.cz
Logo
Přihlášení / registrace je dočasně nedostupná
Porovnat položky
  • Total (0)
Porovnat
0